BAYWATCH na slovenský spôsob, alebo keď sa láska podari

Autor: Ján Kinik | 15.3.2016 o 19:30 | Karma článku: 3,40 | Prečítané:  601x

Tohto týždňa sa nám tu po voľbách akosi celkom rýchlo podarila zložiť záchranárska patrola, ktorá by tu najbližšie 4 roky mala chrániť Slovensko, pred katastrofickými tsunami, či už spoza hranic Slovenska, alebo zvnútra krajiny.

Tá rýchlosť znamená iba to, že sa na tie rozmary pocasia chcú zodpovedne a svedomito pripraviť a že sa nič nesmie nechať na náhodu. Azda to bude len ich štátnickou premotivovanosťou, ale chlapom ušlo, že na Slovensku žiadne more nemáme a ani v tesnej blízkosti za hranicami. Netreba však mrhať talentom a nevyužiť skvelý nápad a už keď máme predsedať tej EURÓPSKEJ ÚNII zmietanej v rôznych problémoch a hlavne v utečeneckej kríze, navrhujem, aby logo nášho predsedníctva bol červený záchranársky plavák a officiálne oblečenie predsedníctva červené záchranárske plavky. A možno aj takto zvýrazníme našu jednoznačnú proeuropskosť a solidaritu s utečencami plaviacimi sa do európy na potápajúcich sa člnoch. Byť záchranárom, na to treba fakt gule.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?